DB25S065HTLF
DigiKey raktári szám
609-6511-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DB25S065HTLF
Leírás
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DB25S065HTLF modellek
Kategória
Végződtetés
Forrcsúcs
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Sorozat
Érintkező bevonata
arany, GXT™
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
5A érintkezőnként
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
árnyékolt
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
2
Szín
natúr
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C