DB25P064TXLF
DB25P064TXLF
DB25P064TXLF
DigiKey raktári szám
609-1518-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DB25P064TXLF
Leírás
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DB25P064TXLF modellek
Kategória
Végződtetés
Forrcsúcs
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
5A érintkezőnként
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
2
Szín
natúr
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C