D15P13A6GL00LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
Raktáron: 1 038
Adatlap
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
D15P13A6GL00LF
DigiKey raktári szám
D15P13A6GL00LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D15P13A6GL00LF
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
D15P13A6GL00LF modellek
Érintkező bevonata
Arany vagy arany, GXT™
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Névleges áram (Amper)
5A érintkezőnként
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,409" (10,40mm)
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Érintkező anyaga
sárgaréz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C