20021323-00020D1LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Samtec Inc.
Raktáron: 211
Similar
Samtec Inc.
Raktáron: 44
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Raktáron: 81
Raktáron: 278
Ehhez nincs kép: 20021323-00020D1LF
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
20021323-00020D1LF
DigiKey raktári szám
20021323-00020D1LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
20021323-00020D1LF
Leírás
CONN RCPT 20POS 0.05 GOLD SMD
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Pozíció Dugaszolóaljzat, Alsó bevezetés csatlakozó 0,050" (1,27mm) Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
20021323-00020D1LF modellek
Kategória
Végződtetés
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Flash
Csatlakozó típusa
Szigetelés magassága
0,087" (2,20mm)
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Pozíciók száma
Tulajdonságok
Pick and Place
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Felhasználás
univerzális, ipari, telekommunikáció
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
műanyag
Sortávolság (párosított rész)
0,050" (1,27mm)