L77SDA15S1ACH3RC309 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
HARTING
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
HARTING
Raktáron: 0
Adatlap
TE Connectivity AMP Connectors
15 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L77SDA15S1ACH3RC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDA15S1ACH3RC309
DigiKey raktári szám
L77SDA15S1ACH3RC309-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L77SDA15S1ACH3RC309
Leírás
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
L77SDA15S1ACH3RC309 modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,406" (10,30mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250V
Sorok száma
2
Szín
fekete
Rögzítés módja
Érintkező kialakítása
Sajtolt
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus, üvegszálas
Érintkező típusa
Jel
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Perem kialakítása
NYÁK felőli oldal (M3)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C