L777SDA15P1ACH4R megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 800
Adatlap
Raktáron: 0
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CONEC
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L777SDA15P1ACH4R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777SDA15P1ACH4R
DigiKey raktári szám
L777SDA15P1ACH4R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L777SDA15P1ACH4R
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
L777SDA15P1ACH4R modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
15,0µin (0,38µm)
Csomagolás
Tálca
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,406" (10,30mm)
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250V
Érintkező kialakítása
Sajtolt
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
sárgaréz
Perem kialakítása
NYÁK felőli oldal (4-40)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C