L717SDCG37POL2RM8C309 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
HARTING
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
HARTING
Raktáron: 0
Adatlap
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 849
Assmann WSW Components
Raktáron: 951
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 186
Amphenol CS (FCI)
37 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L717SDCG37POL2RM8C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDCG37POL2RM8C309
DigiKey raktári szám
L717SDCG37POL2RM8C309-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717SDCG37POL2RM8C309
Leírás
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
EDA / CAD modellek
L717SDCG37POL2RM8C309 modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok
Névleges feszültség
250V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C