TJ0471500000G
TJ0471500000G
TJ0471500000G
DigiKey raktári szám
609-4181-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TJ0471500000G
Leírás
TERM BLOCK PLUG 4POS 5MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,197" (5,00mm) 180° Lengő (soros)
Kategória
Vezetékméret (AWG)
12-24AWG
Gyártó
Amphenol Anytek
Vezetékméret (mm²)
1-2,5mm²
Sorozat
Szín
zöld
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Típus
dugó, aljzatok
Tulajdonságok
tartóreteszek (nem a vezeték felőli oldal)
Pozíciók száma
4
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma szintenként
4
Csavar mérete
M3
Szintek száma
1
Csavarmeghúzási nyomaték
0,56Nm (5,0hüvelykfont)
Kivezetési raszter
0,197" (5,00mm)
Vezetékcsupaszítási hossz
7-8mm
Csatlakozóvezeték iránya
180°
Érintkező anyaga
rézötvözet
Végződtetés módja
Csavar - felemelhető húzórugós csatlakozó
Ház anyaga
Hőre lágyuló gyanta
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Szigetelés magassága
0,594" (15,09mm)
Áramerősség (UL)
12 A
Alap típusszám
Feszültség (UL)
300 V