OQ0470500000G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Amphenol PCD Shenzhen
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Amphenol PCD Shenzhen
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Molex
Similar
Phoenix Contact
Phoenix Contact
Raktáron: 166
Raktáron: 50
4 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (2 oldalról) 0,197" (5,00mm) függőleges Furatszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
OQ0470500000G
DigiKey raktári szám
609-4253-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OQ0470500000G
Leírás
TERM BLOCK HDR 4POS 5MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Rögzítés módja
Furatszerelt
Gyártó
Amphenol Anytek
Áramerősség (UL)
12 A
Sorozat
Feszültség (UL)
300 V
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (2 oldalról)
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma
4
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma szintenként
4
Érintkező anyaga
rézötvözet
Szintek száma
1
Ház anyaga
Hőre lágyuló gyanta
Kivezetési raszter
0,197" (5,00mm)
Érintkezővég hossza
0,157" (4,00mm)
Foglalat iránya
függőleges
Szigetelés magassága
0,472" (12,00mm)