A1100.08.035
DigiKey raktári szám
288-A1100.08.035-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A1100.08.035
Leírás
CABLE GLAND 2.5-3.5MM M8 BRASS
Részletes leírás
Tömszelence sárgaréz, nikkelezett M8x1.25 ezüst
Kategória
Menettípus
M8x1.25
Menethossz
0,394" (10,00mm)
Min. külső kábelátmérő
0,098" (2,50mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Max. külső kábelátmérő
0,138" (3,50mm)