CG-P-M8-1.25
DigiKey raktári szám
2057-CG-P-M8-1.25-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CG-P-M8-1.25
Leírás
CABLE GLAND 2.5-4.5MM M8
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tömszelence Poliamid (PA66), Nejlon 6/6 M8
Kategória
Menettípus
M8
Gyártó
Adam Tech
Menethossz
0,295" (7,50mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Panelfurat mérete
0,327" (8,3mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Anyag
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Típus
Tömszelence
Mellékelt tartozék
ellenanya, tömítés
Min. külső kábelátmérő
0,098" (2,50mm)
Védettség
IP68 - porálló, vízhatlan
Max. külső kábelátmérő
0,177" (4,50mm)