A1100.06.035
DigiKey raktári szám
288-A1100.06.035-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A1100.06.035
Leírás
CABLE GLAND 3-3.5MM M6 BRASS
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tömszelence sárgaréz, nikkelezett M06x1 ezüst
Kategória
Menettípus
M06x1
Gyártó
American Electrical Inc.
Menethossz
0,315" (8,00mm)
Sorozat
Anyag
sárgaréz, nikkelezett
Csomagolás
Doboz
Mellékelt tartozék
Tömítőgyűrű, tömítés, törésgátló
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
ezüst
Típus
Tömszelence
Védettség
IP68/IP69K - porálló, vízálló, vízhatlan
Min. külső kábelátmérő
0,118" (3,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Max. külső kábelátmérő
0,138" (3,50mm)