MC-32A-DC24V
DigiKey raktári szám
1920-1937-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC-32A-DC24V
Leírás
CONTACTOR 3P 32A 2 NO/2 NC 24VDC
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 32 A 24VDC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Kategória
Kapcsolási feszültség
600VAC - max.
Gyártó
Altech Corporation
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-5°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
16,3VDC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Kikapcsolási feszültség
6,3VDC
Tekercs feszültsége
24VDC
Bekapcsolási idő
65 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
32 A