MC-32A-AC120V
DigiKey raktári szám
1920-1936-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC-32A-AC120V
Leírás
CONTACTOR 3P 32A 2 NO/2 NC 120VA
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 32 A 120VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Kategória
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Gyártó
Altech Corporation
Névleges áram
32 A
Sorozat
Kapcsolási feszültség
600VAC - max.
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Üzemi hőmérséklet
-5°C ~ 40°C
Tekercs feszültsége
120VAC