ASEK770LCB-050B-T-DK
DigiKey raktári szám
620-1619-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASEK770LCB-050B-T-DK
Leírás
BOARD DEMO 770LCB-050B SENSOR
Részletes leírás
ACS770 - áramérzékelő Fejlesztőlap érzékelőkhöz
Kategória
Érzékenység
40mV/A
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Csomagolás
Doboz
Felhasznált IC vagy alkatrész
ACS770
Érzékelő típusa
áramérzékelő
Alap típusszám
Érzékelési tartomány
50A