ACS770LCB-050B-PFF-T
DigiKey raktári szám
620-1541-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS770LCB-050B-PFF-T
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 50A 5-CB
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 50A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú 5-CB formázott kivezetések, PFF
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACS770LCB-050B-PFF-T modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Linearitás
±1%
Gyrt.
Pontosság
±0,6%
Sorozat
Tápfeszültség
5V
Csomagolás
Csőtár
Válaszidő
4,6µs
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Max. üzemi áram
15mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Érzékelő típusa
Polaritás
Kétirányú
Érzékenység
40mV/A
Alap típusszám
Frekvencia
DC ~ 120kHz