ASEK770ECB-200B-T-DK
DigiKey raktári szám
620-1615-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASEK770ECB-200B-T-DK
Leírás
BOARD DEMO 770ECB-200B SENSOR
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ACS770 - áramérzékelő Fejlesztőlap érzékelőkhöz
Kategória
Érzékenység
10mV/A
Gyártó
Allegro MicroSystems
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Csomagolás
Doboz
Tartalom
áramköri lap(ok)
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasznált IC vagy alkatrész
ACS770
Érzékelő típusa
áramérzékelő
Alap típusszám
Érzékelési tartomány
200A