ACS770ECB-200B-PFF-T
DigiKey raktári szám
620-1538-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS770ECB-200B-PFF-T
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 200A 5-CB
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 200A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú 5-CB formázott kivezetések, PFF
Kategória
Linearitás
±1%
Gyrt.
Pontosság
±0,6%
Sorozat
Tápfeszültség
5V
Csomagolás
Csőtár
Válaszidő
4,6µs
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Max. üzemi áram
15mA
Mért jellemző
AC/DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érzékelő típusa
Polaritás
Kétirányú
Mért áram
Rögzítés módja
Csatornák száma
1
Tokozás
5-CB formázott kivezetések, PFF
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Gyártói tokozás
5-CB modul
Érzékenység
10mV/A
Alap típusszám
Frekvencia
DC ~ 120kHz