ACS724LLCTR-20AU-T
DigiKey raktári szám
620-1721-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-1721-1-ND - Vágott szalag (CT)
620-1721-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS724LLCTR-20AU-T
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 20A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Egyirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACS724LLCTR-20AU-T modellek
Kategória
Linearitás
±1,5%
Gyrt.
Pontosság
±0,7%
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Válaszidő
4µs
Mért jellemző
DC
Max. üzemi áram
14mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Mért áram
Polaritás
Egyirányú
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Érzékenység
200mv/A
Gyártói tokozás
8-SOIC
Frekvencia
120kHz