ACS70331EESATR-2P5U3
DigiKey raktári szám
620-1890-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-1890-1-ND - Vágott szalag (CT)
620-1890-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS70331EESATR-2P5U3
Leírás
CURRENT SENSOR GMR 2.5A 12-QFN
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 2,5A 1 Csatorna GMR Egyirányú 12-WFQFN
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACS70331EESATR-2P5U3 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Linearitás
±0,2%
Gyrt.
Pontosság
±2%
Sorozat
Tápfeszültség
3V ~ 4,5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Válaszidő
535ns
Max. üzemi áram
6mA
Mért jellemző
AC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érzékelő típusa
Polaritás
Egyirányú
Tokozás
12-WFQFN
Kimenet
feszültség
Gyártói tokozás
12-QFN (3x3)
Érzékenység
800mV/A
Alap típusszám
Frekvencia
DC ~ 1MHz