Ehhez nincs kép: ACS71240KEXBLT-010B3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ACS71240KEXBLT-010B3
DigiKey raktári szám
620-2048-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-2048-1-ND - Vágott szalag (CT)
620-2048-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS71240KEXBLT-010B3
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 10A 12-QFN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 10A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú 12-WFQFN
EDA / CAD modellek
ACS71240KEXBLT-010B3 modellek
Kategória
Pontosság
±6%
Gyrt.
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Válaszidő
4µs
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
12mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Érzékelő típusa
Típusjelölés
autóipar
Mért áram
Minősítés
AEC-Q100
Kimenet
feszültség
Rögzítés módja
Érzékenység
132mV/A
Tokozás
12-WFQFN
Frekvencia
120kHz
Gyártói tokozás
12-QFN (3x3)
Linearitás
±1%