ACS37220LEZATR-100B5
DigiKey raktári szám
620-ACS37220LEZATR-100B5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-ACS37220LEZATR-100B5CT-ND - Vágott szalag (CT)
620-ACS37220LEZATR-100B5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS37220LEZATR-100B5
Leírás
CURRENT SENSOR HE 100A 7-QFN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 100A 1 Csatorna Hall-effektus Kétirányú 7-PowerLQFN
Kategória
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Gyrt.
Válaszidő
4µs
Max. üzemi áram
15,5mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Mért jellemző
DC
Típusjelölés
autóipar
Érzékelő típusa
Minősítés
AEC-Q100
Kimenet
analóg feszültség
Tokozás
7-PowerLQFN
Érzékenység
20mV/A
Gyártói tokozás
7-QFN (4x4)
Frekvencia
DC ~ 150kHz