ACS37032LLZATR-065B3
DigiKey raktári szám
620-ACS37032LLZATR-065B3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-ACS37032LLZATR-065B3CT-ND - Vágott szalag (CT)
620-ACS37032LLZATR-065B3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS37032LLZATR-065B3
Leírás
CURRENT SENSOR HE 65A 6-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 65A 1 Csatorna Hall-effektus Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles), 6 kivezetés
Kategória
Frekvencia
DC ~ 5MHz
Gyrt.
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Válaszidő
40ns
Max. üzemi áram
30mA
Mért jellemző
AC/DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles), 6 kivezetés
Kimenet
analóg feszültség
Gyártói tokozás
6-SOIC
Érzékenység
20,3mV/A