ACS37030LLZATR-040B3
DigiKey raktári szám
620-ACS37030LLZATR-040B3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-ACS37030LLZATR-040B3CT-ND - Vágott szalag (CT)
620-ACS37030LLZATR-040B3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS37030LLZATR-040B3
Leírás
CURRENT SENSOR HE 40A 6-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 40A 1 Csatorna Hall-effektus Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles), 6 kivezetés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACS37030LLZATR-040B3 modellek
Kategória
Frekvencia
DC ~ 5MHz
Gyrt.
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Válaszidő
40ns
Max. üzemi áram
30mA
Mért jellemző
AC/DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles), 6 kivezetés
Kimenet
analóg feszültség
Gyártói tokozás
6-SOIC
Érzékenység
33mV/A