ACS37010LLZATR-050B5
DigiKey raktári szám
620-ACS37010LLZATR-050B5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-ACS37010LLZATR-050B5CT-ND - Vágott szalag (CT)
620-ACS37010LLZATR-050B5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS37010LLZATR-050B5
Leírás
CURRENT SENSOR HE 50A 6-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 50A 1 Csatorna Hall-effektus Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles), 6 kivezetés
Kategória
Frekvencia
450kHz
Gyrt.
Pontosság
±1,5%
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Válaszidő
1,3µs
Mért jellemző
DC
Max. üzemi áram
20mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles), 6 kivezetés
Érzékenység
40mV/A