ACS37010LLZATR-030B3
DigiKey raktári szám
620-ACS37010LLZATR-030B3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-ACS37010LLZATR-030B3CT-ND - Vágott szalag (CT)
620-ACS37010LLZATR-030B3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS37010LLZATR-030B3
Leírás
CURRENT SENSOR HE 30A 6-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 30A 1 Csatorna Hall-effektus Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles), 6 kivezetés
Kategória
Frekvencia
0 ~ 450kHz
Gyrt.
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Sorozat
Válaszidő
1,3µs
Max. üzemi áram
20mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Mért jellemző
DC
Típusjelölés
autóipar
Érzékelő típusa
Minősítés
AEC-Q100
Kimenet
feszültség
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles), 6 kivezetés
Érzékenység
44mV/A