AMA40DR5-120033Y | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 2721-AMA40DR5-120033Y-ND |
Gyártó | aimtec |
Gyártói cikkszám | AMA40DR5-120033Y |
Leírás | 90~264VAC 12VAC 3.34A 40W |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 12V 40 W AC/DC külső asztali adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Teljesítmény (Watt) 40 W |
Gyártó aimtec | Terhelés nélküli energiafogyasztás 100mW |
Sorozat | Polaritás Pozitív középpontos |
Csomagolás Tárolódoboz | Felhasználás ITE (kereskedelmi) |
Alkatrész státusza Aktív | Hatásfok 87% |
Régió Nemzetközi | Üzemi hőmérséklet 0°C ~ 40°C |
Forma asztali | Kimeneti csatlakozó 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm anya |
Bemenet típusa Vezeték (külön megvásárolható tartozék) | Méretek 4,37" H. x 2,05" Sz. x 1,26" M. (111,0mm x 52,0mm x 32,0mm) |
Bemeneti feszültség 90 ~ 264VAC | Tanúsítvány CE, cULus, FCC, UKCA |
Kimeneti feszültség 12V | Szabvány azonosító 62368-1 |
Max. kimeneti áram 3,34A | Tömeg 0,359font (163,00g) |