RF2-143-T-17-50-G
DigiKey raktári szám
2057-RF2-143-T-17-50-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RF2-143-T-17-50-G
Leírás
RF SMA CONNECTOR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
SMA csatlakozó aljzat, aljzat 50ohm Áramköri lap szélére szerelt, End Launch forraszanyag
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RF2-143-T-17-50-G modellek
Kategória
Max. frekvencia
18 GHz
Gyrt.
Csatlakozó aljzatok száma
1
Sorozat
Ház színe
fehér
Csomagolás
Tasak
Középső érintkező anyaga
sárgaréz
Alkatrész státusza
Aktív
Ház anyaga
sárgaréz
Csatlakozási szabvány
Ház bevonata
arany
Csatlakozó típusa
aljzat, aljzat
Középső érintkező bevonata
arany
Érintkező végződtetése
forraszanyag
Dielektrikum anyaga
Poli(tetrafluoretilén) (PTFE)
Árnyékolás végződtetése
forraszanyag
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 165°C
Impedancia
50ohm
Névleges feszültség
335 V