CA-DKCA1-152L5-APAJ
DigiKey raktári szám
2057-CA-DKCA1-152L5-APAJ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CA-DKCA1-152L5-APAJ
Leírás
COAX CBL SMA TO SMA 5.9"
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel SMA - SMA RG-316 5,984" (152,00mm)
Kategória
2. csatlakozó
SMA dugó
2. érintkező típusa
apa
Hossz
5,984" (152,00mm)
Kábel típusa
RG-316
Kialakítás
SMA - SMA
Kábel impedanciája
50 Ohms
1. csatlakozó
SMA aljzat
Összesített impedancia
50 Ohms
1. érintkező típusa
anya
Max. frekvencia
6 GHz