RF12-35-T-00-50-G
DigiKey raktári szám
2057-RF12-35-T-00-50-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RF12-35-T-00-50-G
Leírás
RF MMCX CONNECTOR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MMCX csatlakozó dugó, tű 50ohm Áramköri lap szélére szerelt, Kivágás; felületszerelt forraszanyag
Kategória
Max. frekvencia
6 GHz
Gyrt.
Csatlakozó aljzatok száma
1
Sorozat
Ház színe
fehér
Csomagolás
Tasak
Középső érintkező anyaga
sárgaréz
Alkatrész státusza
Aktív
Ház anyaga
sárgaréz
Csatlakozási szabvány
Ház bevonata
arany
Csatlakozó típusa
dugó, tű
Középső érintkező bevonata
arany
Érintkező végződtetése
forraszanyag
Dielektrikum anyaga
Poli(tetrafluoretilén) (PTFE)
Árnyékolás végződtetése
forraszanyag
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Impedancia
50ohm
Névleges feszültség
170 V