RF12-25A-T-00-50-G
DigiKey raktári szám
2057-RF12-25A-T-00-50-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RF12-25A-T-00-50-G
Leírás
RF MMCX CONNECTOR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MMCX csatlakozó dugó, tű 50ohm Áramköri lap szélére szerelt, Kivágás; felületszerelt forraszanyag
Kategória
Max. frekvencia
6 GHz
Gyrt.
Csatlakozó aljzatok száma
1
Sorozat
Tulajdonságok
A típusú
Csomagolás
Tasak
Ház színe
fehér
Alkatrész státusza
Aktív
Középső érintkező anyaga
sárgaréz
Csatlakozási szabvány
Ház anyaga
sárgaréz
Csatlakozó típusa
dugó, tű
Ház bevonata
arany
Érintkező végződtetése
forraszanyag
Középső érintkező bevonata
arany
Árnyékolás végződtetése
forraszanyag
Dielektrikum anyaga
Poli(tetrafluoretilén) (PTFE)
Impedancia
50ohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Rögzítés módja
Áramköri lap szélére szerelt, Kivágás; felületszerelt
Névleges feszültség
170 V