DB25-SR-SL
DigiKey raktári szám
2057-DB25-SR-SL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DB25-SR-SL
Leírás
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozási szabvány
Névleges feszültség
250VAC
Szín
fekete
Pozíciók száma
Érintkező kialakítása
Sajtolt
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Rögzítés módja
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C