DB25-PR-SL
DigiKey raktári szám
2057-DB25-PR-SL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DB25-PR-SL
Leírás
CONN D-SUB PLUG 25POS CRIMP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
földelőhornyok
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Névleges feszültség
250VAC
Pozíciók száma
Szín
fekete
Sorok száma
2
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Rögzítés módja
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C