AC-4800-AA59569R36T0375
DigiKey raktári szám
3479-AC-4800-AA59569R36T0375-DS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC-4800-AA59569R36T0375
Leírás
GROUND BRAID TUBULAR METER
Gyártói standard átfutási idő
1 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Cső alakú Földelőszalag 0,375" (9,53mm, 3/8") - belső átmérő X Rendeléskor a mennyiséget adja meg méterben 36AWG
Kategória
Méret
0,375" (9,53mm, 3/8") - belső átmérő
Gyártó
AC Tasarim
Vastagság
0,030" (0,76mm)