AC-4800-AA59569R36T0203
DigiKey raktári szám
3479-AC-4800-AA59569R36T0203-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC-4800-AA59569R36T0203
Leírás
AC-4800-AA59569R36T0203 1=1M
Gyártói standard átfutási idő
1 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Cső alakú Földelőszalag 0,203" (5,16mm, 13/64") - belső átmérő X Rendeléskor a mennyiséget adja meg méterben 36AWG
Kategória
Anyag
vörösréz, ónbevonatú
Gyártó
AC Tasarim
Méret
0,203" (5,16mm, 13/64") - belső átmérő
Sorozat
Vastagság
0,046" (1,17mm)