APAE1621R2540ABDD1-T
DigiKey raktári szám
535-13402-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
APAE1621R2540ABDD1-T
Leírás
RF ANT 1.621GHZ CER PATCH PIN
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1,621GHz Iridium™ Kerámia patch RF antenna 1,616GHz ~ 1,626GHz 4dBic Tű ragasztós
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
APAE1621R2540ABDD1-T modellek
Kategória
Antenna típusa
Kerámia patch
Gyártó
Abracon LLC
Sávok száma
1
Sorozat
VSWR
1,5
Csomagolás
Tálca
Erősítés
4dBic
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
Frekvenciacsoport
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
1,621GHz
Max. magasság
0,181" (4,60mm)
Frekvenciatartomány
1,616GHz ~ 1,626GHz