WPC.25B.35
DigiKey raktári szám
931-1409-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WPC.25B.35
Leírás
RF ANT 2.4GHZ CER PTCH MMCX 25MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Kerámia patch RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz 2dBi MMCX anya ragasztós
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
Taoglas Limited
VSWR
2
Csomagolás
Tálca
Reflexiós veszteség
-7dB
Alkatrész státusza
Aktív
Erősítés
2dBi
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Végződtetés
MMCX anya
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz
Max. magasság
0,209" (5,30mm)
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz