AMMLPDALJS-50.0000T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Abracon LLC
Raktáron: 0
Adatlap
50 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 2,25V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AMMLP Series Low-Power-Consumption MEMS Oscillator from Abracon PIO | DigiKey
AMMLPDALJS-50.0000T
DigiKey raktári szám
535-AMMLPDALJS-50.0000TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AMMLPDALJS-50.0000T
Leírás
MEMS OSC XO 50 MHZ CMOS SMD
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
2,25V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
7,5mA
Típus
Gyártói tokozás
4-VLGA (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,89mm)