AMMLPDAXJS-50.0000T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Abracon LLC
Raktáron: 0
Adatlap
Újdonságok a DigiKey-nél
Ehhez nincs kép: AMMLPDAXJS-50.0000T
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AMMLPDAXJS-50.0000T
DigiKey raktári szám
535-AMMLPDAXJS-50.0000TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AMMLPDAXJS-50.0000T
Leírás
MEMS OSC 50.0000MHZ SMD
Részletes leírás
50 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 2,25V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Kimenet
CMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
2,25V ~ 3,63V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Max. üzemi áram
7,5mA
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,85mm)