ACMP-5025-142-T
DigiKey raktári szám
535-ACMP-5025-142-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ACMP-5025-142-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ACMP-5025-142-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMP-5025-142-T
Leírás
CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 40mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACMP-5025-142-T modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1,5A
Gyártó
Abracon LLC
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,197" H. x 0,189" Sz. (5,00mm x 4,80mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Impedancia / frekvencia
1.4 kOhms @ 100 MHz