EMI0805R-600
DigiKey raktári szám
197-EMI0805R-600TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
197-EMI0805R-600CT-ND - Vágott szalag (CT)
197-EMI0805R-600DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EMI0805R-600
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 500mA 300mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EMI0805R-600 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
500mA
Gyártó
Delevan
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
300mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)