ABM10W-20.0000MHZ-7-B1U-T3
DigiKey raktári szám
535-ABM10W-20.0000MHZ-7-B1U-T3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ABM10W-20.0000MHZ-7-B1U-T3CT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ABM10W-20.0000MHZ-7-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM10W-20.0000MHZ-7-B1U-T3
Leírás
CRYSTAL 20.0000MHZ 7PF SMD
Részletes leírás
20 MHz ±10ppm kristály 7pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM10W-20.0000MHZ-7-B1U-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
7pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
20 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)