ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-T
DigiKey raktári szám
535-ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-T
Leírás
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
28.63636 MHz ±25ppm kristály 12pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM8-28.63636MHZ-12-R40-D3Y-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
12pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
28.63636 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±25ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)