ECS-286.3-12-33-AGN-TR
DigiKey raktári szám
XC2518TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2518CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2518DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-286.3-12-33-AGN-TR
Leírás
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
28.63636 MHz ±25ppm kristály 12pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-286.3-12-33-AGN-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
12pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
28.63636 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±25ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)