ABM3B-16.000MHZ-B2-T
DigiKey raktári szám
535-9122-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-9122-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-9122-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM3B-16.000MHZ-B2-T
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Részletes leírás
16 MHz ±20ppm kristály 18pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM3B-16.000MHZ-B2-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
16 MHz
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)