ECS-160-18-30B-JEM-TR
DigiKey raktári szám
XC2732TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2732CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2732DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-160-18-30B-JEM-TR
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±20ppm kristály 18pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-160-18-30B-JEM-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,85mm)