ABM12W-24.0000MHZ-7-B1U-T3
DigiKey raktári szám
535-13935-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-13935-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-13935-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM12W-24.0000MHZ-7-B1U-T3
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 7PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±10ppm kristály 7pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM12W-24.0000MHZ-7-B1U-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
7pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)