ECS-240-6-47B-CKM-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-240-6-47B-CKM-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-240-6-47B-CKM-CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-240-6-47B-CKM-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-240-6-47B-CKM-TR
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±10ppm kristály 6pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-240-6-47B-CKM-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
6pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)