ABM11W-25.0000MHZ-8-D1X-T3
DigiKey raktári szám
535-13853-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-13853-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-13853-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM11W-25.0000MHZ-8-D1X-T3
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Részletes leírás
25 MHz ±10ppm kristály 8pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM11W-25.0000MHZ-8-D1X-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
25 MHz
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)