FA-128 25.0000MF20X-K0
DigiKey raktári szám
SER4231TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SER4231CT-ND - Vágott szalag (CT)
SER4231DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA-128 25.0000MF20X-K0
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±10ppm kristály 10pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FA-128 25.0000MF20X-K0 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)